22e Opening Cabrioseizoen
Beekbergen 11-12 april 2026
mogelijkheid aankomst 11 april met diner en overnachting
De opening van het Cabrioseizoen is een initiatief van de barchetta Club Nederland (bCN).
De Opening Cabrioseizoen 2026 zal worden gereden vanuit Beekbergen. Ook dit jaar organiseren we de openingsrit met veel enthousiasme. Wij hebben gekozen voor Parc Spelderholt te Beekbergen welke locatie meer biedt dan alleen start en finish. Deelnemers kunnen inschrijven voor het weekendarrangement om gezellig met andere deelnemers te genieten van hun gemeenschappelijke hobby “toeren in de cabrio”.


Deelname staat open voor alle cabrio’s, en is mogelijk op individuele basis of in clubverband. Deze toerrit is geen competitie en je bepaalt zelf jouw rijsnelheid. Gewoon genieten van de mooie omgeving. Ook dit jaar is het mogelijk om bij de controlepost tegen een gereduceerde prijs te genieten van een geweldig lunchbuffet.
DEZE TOERRIT MAG GEEN ENKELE CABRIORIJDER MISSEN.

Wil je meer dan alleen op zondag een rit rijden, overnacht dan van zaterdag op zondag in Hotel Parc Spelderholt! (zie programma).

Meer informatie en aanmelden kan op https://barchetta.nl/