2012
2
sep
MX-5 Magazine 79
 02-09-2012 |  Clubnieuws | bo-webexperts | x | Mazda MX-5 Club Nederland
Rond 1 oktober 2012 valt alweer het derde magazine van dit jaar bij u in de brievenbus. Ongeveer een week later gaan we ons jubileum vieren. Felicitaties zijn dus op zijn plaats. Mazda Motor Nederland organiseerde alvast een jubileumreis door 5 landen. Het eerste deel van dit verslag treft u in dit magazine aan. U leest daarnaast wat onze leden met uilen hebben, dat de Zuidenveldrit dit jaar eindelijk op mooi weer mocht rekenen en dat China dol is op wereldrecords. En dan heb ik het nog niet over twee mooie tochten die door Italie werden gemaakt, individueel en met de club, en de zeer informatieve technische artikelen die u aantreft. Bij de MaX5 spoten de vonken er vanaf en bij de Polderroute waande de leden zich in Moskou. Onze MX-5 zou niet misstaan in memories en bij Opsporing Verzocht zouden we een oproep voor onze verenigingsvlag. U kunt vast niet wachten…
 
 
 Reageer op dit nieuwsbericht:

 
Button