hallo Hans,
op internet zijn vele 2 din adapterplaten te koop. met deze adapters lijkt het of het scherm origineel in de auto geleverd is. ik heb mijn adapter op ebay gekocht. Kies voor het multimediasysteem een kwaliteitsmerk omdat veel goedkoper systemen vaak snel problemen geven.
ook heb je een speciale verloopstekker nodig. Die is afhankelijk van het multimediasysteem. Ook als je stuurbediening hebt kan die nog steeds werken met de juiste verloopstekker. Hou daar rekening mee.
Het inbouwen is goed te doen. Aan weerszijden van de middenconsole zitten plaatjes die je kunt verwijderen door ze naast je toe te schuiven. Daarachter zitten de kruiskopschroeven die de radio vasthouden. De radio schuif je dan eenvoudig uit de middenconsole. Stekkers los maken en je hebt de radio verwijderd. Het multimediasysteem kun je dan monteren volgens de gebruiksaanwijzing(en) die bij de adapter en het systeem geleverd worden.
Advies: Kies ook voor een achteruitrijcamera, Ik heb daar veel plezier van. Koop ook een losse, goede USB kabel bij, anders werkt je telefoon niet lekker samen met het multimediasysteem.
Succes!
Mocht je er toch niet uitkomen, schrijf je dan in voor de technische dag in Amersfoort, Wij staan uiteraard ook klaar om je te helpen.
Mvg
Wim van den Berg, lid technische commissie. |